Návštěvní kniha - diskusní fórum
Nový příspěvek
Jméno:
Email:
Vzkaz:
Kontrola:  Zapište číslicí výsledek třikrát 7
                Příspěvky: 1-10 z 566   Nejnovější | Předchozí | Další | Nejstarší

Bubeníčková   Luciebubenickova1003/sezn   
27.03.2017 21:38:41
Dobrý den Pane Starosto,chtěla bych Vás poprosit aby jste příště vyvěsili nějaký papír o tom že se u paneláku bude čistit silnice aby jsme si přeparkovali auta.
Děkuji
JOSEF SHANEL   starosta/citice.cz   
27.03.2017 13:57:29
Dobrý den, nikdy bych si nedovolil někoho zařazovat do nějakých kategorií,to bychom se řadili na úroveň nějakých rasistických skupin.Já i celé zastupitelstvo jsme nikdy žádné rozdíly mezi občany obou našich obcí nedělali,to bychom si nedovolili. Co se týká ankety,tak ta je naprosto srozumitelná a jasně definovaná,že je pro obec Citice a Hlavno a je to součást přípravy strategického rozvojového plánu našich obcí.Je pravda,že první anketní lístky byly chybně vytištěny a nebyla tam uvedena obec Hlavno.Za to se omlouvám a tato chyba bude odstraněna. Opravené anketní lístky obdržíte v nejbližší době. Mohu Vás ujistit,že v obci Hlavno jsem dost často a nepořádek po obci není jiný než v obci Citice.Co se týká sekání trávy,tak ta se v obci Hlavno provádí dvakrát až třikrát v roce, anebo dle potřeby, v dostatečném rozsahu a dovolím si tvrdit i kvalitě.Pokud zjistíte nějaké nedostatky obraťte se přímo na mne a já v rámci možností zajistím nápravu.Bohužel, můžeme si dovolit pouze dva stálé zaměstnance a zbývající si vyžádáme z pracovního úřadu,ale u těchto zaměstnanců z úřadu práce není zajištěno,že umí pracovat se sekačkou či křovinořezem. Není možné si vybírat již osvědčené pracovníky, ty nám mohou dát zase až za tři roky,tudíž musíme pracovat s tím co máme, leckdy to není jednoduché. Na stav silnice vedoucí do obce Hlavno a její část,která prochází obcí Hlavno, upozorňuji majitele komunikace,kterým je Krajská správa silnic,již osm let, a každý rok posíláme písemnou žádost o generální opravu této komunikace. Bohužel odpověď je stále stejná,nejsou peníze na velké opravy silnic třetí třídy.Opravu vozovky,která proběhla na podzim byla plně v režii KSS a obec do tohoto neměla možnost zasahovat.Kéž by každý rok udělali takovouto část, to by bylo fajn. Děkuji za pozornost s pozdravem starosta J.Sháněl
Herr Jan   jherr/seznam.cz   
27.03.2017 11:05:09
Dobrý den,
pane starosto, plně souhlasím s názorem pana Vaidiše a dodávám:
pro objektivitu výzkumu měl být dotazník rozdělen na část Hlavno a Citice
myslím si, že na občany Hlavna se hledí, jak na občany druhé kategorie
neprovádí se zde úklid veřejných prostor jako v Citicích. Doposud nebyl proveden úklid listí z podzimu 2016. V Citicích byl proveden ve správný čas, to je podzim 2016. Jednou jste mi odpověděl, že lidé kteří projíždí Citicemi chválí uklizenou obec. Asi máme v Hlavně smůlu, že nejsme obcí průjezdnou. Jsem přesvědčen, že v Hlavně jste minimálně ne-li vůbec, protože to jak to tu vypadá s tím by jste se doufám nespokojil a něco proto udělal. Můj názor rovněž potvrzujo stav komunikace přímo v Hlavně a nově položený koberec v Citicích na začátku obce od Hlavna. Někdy si projděte Hlavno pěšky a přesvěčte se sám, o tomto stavu. Také se ptám, zda někdo provádí kontroly, když se zde seká tráva. Kvalita práce velmi mizerná nedotažené do konce. Minulý týden zde v Hlavně byl někdo s fukarem na listí odfoukl asi 20 metrů z cesty bokem a to bylo vše. Jestli se za tuto činnost něco platí, jsou to vyhozené peníze.
Děkuji za odpověď.
Herr Jan
Vaidiš Jiří   jirka.vaidiš/seznam.cz   
19.03.2017 22:20:14
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, kdo stojí za anketou o veřejném mínění v obci Citice. Na obdrženém dotazníku není hlavička organizace, není nikým podepsán a nikde není ani zmíňka o této anketě (úřední deska, diskusní fórum).
Pokud je tato anketa vážně míněná, mám dvě otázky:
1. Odpovídá 1 ks dotazníku na jednu poštovní schránku k zajištění objektivity ankety? (ne v každém domě žije jenom jeden člověk).
2. Je tato anketa i pro obyvatele Hlavna? Složení a obsah otázek ukazuje na to, že je tato vypsaná pro jiné obce a nebo zhotovitel dotazníku není se situací v Hlavně obeznámen.
Děkuji za odpověď.
Vaidiš Jiří.
Sháněl Josef   starosta/citice.cz   
17.03.2017 11:20:08
Dobrý den, Vážené seniorky a senioři, mám pro Vás dobrou zprávu ohledně klubu důchodců. podařilo se mi zajistit obětavého človíčka,který by pro Vás připravoval program vašich setkání.Zvu Vás tímto na první posezení do klubu důchodců na obecním úřadě a to dne 22.03.2017 ve středu od 11hodin.Budu rád když se zúčastníte v hojném počtu a věřím,že se budete setkávat pravidelně. S pozdravem starosta Josef Sháněl.
JOSEF SHANEL   starosta/citice.cz   
08.03.2017 07:57:53
Dobrý den, děkuji za Váš zájem pomoci nám s invazí divokých prasat v obci,ale bohužel žádný myslivecký spolek obec nemá.Všechny honební revíry v naprosté většině patří pod Sokolovskou uhelnou společnost,kde je možné se obrátit na pana Pomichala.S pozdravem starosta J.Sháněl
Martin Kocian   tiptap125 /seznam.cz   
06.03.2017 20:31:24
Dobrý den měl bych zájem s kamarádem se dostat k vám do mysliveckého zdražení přijímáte členy.zaměřujeme se na odchyt a odstřel divokých prasat
Sháněl Josef   starosta/citice.cz   
09.02.2017 08:31:09
Přeji dobrý den, je mi líto,ale bohužel v krásně upravených prostorách,které mají sloužit na to,aby se naši senioři měli kde scházet se nikdo neschází.Nenašel se nikdo kdo by se postavil do čela klubu a staral se tak o jeho chod.Pokud někdo z Vás má zájem starat se o chod tohoto klubu,budu velice rád.V případě zájmu se obraťte na mne a určitě se domluvíme. S pozdravem starosta J.Sháněl
jarda   muzika.n/seznam.cz   
07.02.2017 16:16:46
Máme dotaz,jestli se něco děje v místním klubu důchodců,Děkujeme.
Sháněl Josef   starosta/citice.cz   
02.01.2017 14:12:16
Vážená paní/slečno/ Vlaďko, volné pobíhání psů v prostoru panelových domů je stará bolest a již několikrát jsme vylepovali plakátky pro majitele psů,aby své miláčky venčili na vodítku a exkrementy sbírali do pytlíků,které každý držitel psa obdrží na obecním úřadě.Leč jak vidíte najdou se stále tací,kteří se vůči svému okolí a i spoluobčanům chovají bezohledně. Co se týká vyhlášky,tak tu nemáme.Schválit takovouto vyhlášku by nebyl problém,problém je v tom kdo by dohlížel na dodržování této vyhlášky,neboť obecní policii nemáme a státní policie toto nemá v kompetenci.