Nový příspěvek
Jméno:
Email:
Vzkaz:
Kontrola:  Zapište číslicí výsledek třikrát 7


Zobrazeny příspěvky 1-10 z 637Nejnovější | Předchozí | Další | Nejstarší

Martin V.   Bigagent007/seznam.cz 17.08.2018 10:33:17
Dobrý den, jak je možné že paní Petra Vařilová má paragraf na mladší dceru a hlídá jí babička?! To paní Vařilová ten paragraf vůbec mít nemusí...
  sopr.zdenek/uskk.cz 13.08.2018 15:04:53
Dobrý den, tak už ovečky máme doma. :-) Zdeněk Sopr
  sopr.zdenek/uskk.cz 12.08.2018 21:09:43
Dobrý den, dnes nám utekly tři ovečky směrem k jezeru Medard. Pokud by je někdo viděl volejte prosím na číslo 602 567 126. Děkuji Zdeněk Sopr
Petricakova   ... 07.08.2018 14:13:26
S panem Herrem si dovolim souhlasit se stavem lavicky u autobusove zastavky, bylo by opravdu potreba, aby se vymenila za novou. Ne, ze je to ostuda, ale lavicku, na kterou se pujde dat usadit oceni cestujici, kteri cekaji na spoj. Naopak nesouhlasim s nazorem, ze se starosta prochazi a nic se nedeje. Vzdy po me pripomince (at se jednalo o detske hriste nebo popelnice) vse se dalo rychle do poradku. P.P.
JOSEF SHANEL   starosta/citice.cz 07.08.2018 14:01:59
Pane Herr, za svým volebním programem si pevně stojím,a z velké části se nám ho daří plnit.Sekání trávy se v letošním roce zpomalilo,díky tomu,že z pracovního úřadu jsme nedostali včas pracovníky ,a to z toho důvodu, že bylo málo nezaměstnaných.Tudíž jsme sezonu rozjížděli se dvěma stálými zaměstnanci na obě naše obce.To že někde docházelo k tomu,že hromádky se hned neodvezly, tak to mě mrzí,ale někdy nebylo možné vše stíhat.Sekání trávy v Citicích se provádělo dvakrát a zrovna tak to bylo i v Hlavně,takže nikdo na Hlavno nezapomíná.Cestičku k zastávce ČD jsme již jednou sekali a od středy je naplánované další sekání s postřikem. Lavičky a stůl na návsi jsem už několikrát reklamoval u majitele jímž je Krajská Správa Silnic KV. Ještě informaci pro občany Hlavna,je hotová projektová dokumentace na kanalizaci v Hlavně a pokud se podaří sehnat dotace tak by se mohla v příštím roce realizovat. Další příznivá zpráva se týká silnice do Hlavna,kdy po osmi letech našich žádostí o položení nového koberce,které byly vždy zamítnuty pro nedostatek financí,tak letos bylo přislíbeno,že tuto akci KSS KV zařadí do plánu. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký den starosta Josef Sháněl.
Jan Herr   jherr/seznam.cz 07.08.2018 09:56:59
Pane starosto,
přečetl jsem si volební program na toto volební období:
zaměříme se na vzhled obou obcí, což znamená parkové úpravy, chodníky, místa k odpočinku a relaxaci, dětské hřiště v Linci, rekonstrukce či vybudování nových místních komunikací, víceúčelového hřiště za obecním úřadem.
Situace v Hlavně neodpovídá ani trochu tomu, co se zde píše. Již 11.7. jsem psal o stavu v Hlavně, doposud se nic nezměnilo týkají se neodvezené trávy.
V posledních 3-4 týdnech se prováděly tyto práce v Citicích.
- sekání trávy a okamžitý odvoz
- postřik chodníku proti plevelům
- opětovné vysekání trávy u zastávek autobusů, včetně zametení koštětem
- druhý den vytrhávání zbytku trávu ručně
- nátěr aut. zastávek
Jednoduše řečeno v Hlavně se nic nedělá cesta k žel. zastávce zarostlá, samozřejmě bez postřiku proti plevelům. Koště v Hlavně ze strany OU nikdy nebylo v činnosti. Tento stav je dlouhodobý a nedá se hovořit o volebním programu, který by se také týkal Hlavna. Rovněž stav stolu a lavičky u zastávky hovoří za vše. Hlavnem prochází páteřní cyklostezka kraje a projíždějící lidé, to také vidí a určitě si myslí své. Před několika léty jsem napsal, že občané Hlavna jsou z pohledu vedení OU občané druhé kategorie. Přes Vaše tvrzení, že by si to nikdo nedovolil, dlouhodobě se mé tvrzení potvrzuje.
Občas mi někdo řekne, že Vás v Hlavně viděl, ale nic se neděje a Vy ten stav na který upozorňuji určitě také vidíte. Rovněž mne lidé přesvědčují a utvrzují, že toto ze strany obce je normální a léta táhnoucí. Potom nechápu proč se dělají volební programy, když části, které nejsou tak náročné, aby se neplnily. Věřím, že mi opět neodpovíte, že se na této věci neshodneme, protože vše bagatelizuji a údajně mi vadí malý papírek na návsi. To už tady jednou bylo.
Herr Jan
Karla Kohoutová   skolicka/citice.cz 01.08.2018 11:57:27
Dobrý den,
v sobotu 1.září 2018 pořádá Kolibřík, z.s. za podpory obce Citice akci pro děti "Stezka skřítka Berty". Starty dětí je nutno objednat (postup viz. plakát - zde na stránkách, v sekci Aktuálně). Neváhejte s přihlašováním svých dětí, aby se na ně dostalo, přes maximální limit jít nemůžeme. Zároveň pokud je mezi vámi někdo ochotný jít do kostýmu skřítka, zařádit si jedno odpoledne s cizími dětmi a udělat jim zajímavý den, pak se také ozvěte (email, telefon na OÚ), rádi vás přivítáme v našem akčním kolektivu.
Hezký den
JOSEF SHANEL   starosta/citice.cz 18.07.2018 14:42:32
Bezpečnostní služba nám v obci zajišťuje pořádek a dodržování obecních vyhlášek a to v určitém časovém horizontu.Je naprosto naivní se domnívat, že po celou dobu jejich služby budou stát u garáží.Samozřejmě,že v případě, že po dobu své služby zjistí nějaký podezřelý pohyb kolem garáží či jiných objektů v obci tak buďto zakročí,nebo volají Policii ČR. To,že upozorní některé občany na nevhodné chování, je naprosto v pořádku ,je to jejich práce.Pokud budou někteří občané dělat nepořádek,venčit psy v obydlených částech obce nebo kouřit na dětském hřišti,tak je zapotřebí zajistit pro většinu našich občanů příjemné a čisté životní prostředí. Na závěr se budu opět opakovat v tom,že příště na nepodepsané a anonymní připomínky nebudu odpovídat a budou vymazány. S pozdravem starosta J.Sháněl
Martin   Bigagent007/seznam.cz 16.07.2018 19:17:14
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, na co obec platí ochrannou službu, když se u panelových domů vykradlo asi 6 garáží?! Mladé lidi buzerují ale o garáže se nestarají.... Zajímavé 🤔
Martin V.   Bigagent007/seznam.cz 12.07.2018 17:53:52
Paní Moniko, chápu že není vhodné aby tam dělali bordel, ale šel jsem okolo několikrát a řev ani jiný hlučný projevy jsem nezaznamenal. Jen snad že se bavili přes sebe, ale to je pochopitelné (dle mého). Myslím ale že je docela nevhodné aby tam s těmito mladými lidmi seděl zaměstnanec obce. Tuším že kdyby se Tito lidé scházeli v "parku" u kostela, tak lidem okolo bude vadit že štěkají jejich psi a budou opět volat zmiňované asistenty.
Obec by si v první řadě měla kontrolovat své podnapilé zaměstnance, kteří jezdí v traktoru a nebo na tom vozíku... Přeji hezký zbytek dne


Zobrazeny příspěvky 1-10 z 637Nejnovější | Předchozí | Další | Nejstarší


ZpětZpět