Drobečková navigace

Úvod > Obec > Diskuzní fórum

Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 19. 3. 2019 9:10
  Jitka Plánková
  Odtah vraků

  Dobrý den,

  dne 15.3.2019 měla být odtažena 3 auta z parkovišť u panelových domů. Prozatím se tak nestalo.

  Chtěli bychom se zeptat, jestli budou tedy odtaženy nebo tu zůstanou.

  Děkujeme za informace.

  S pozdravem
  Plánková


 • 19. 3. 2019 15:40
  Václav Mach
  Re: Odtah vraků

  Dobrý den paní Plánková,
  vraky budou odstraněny v sobotu 23. 3. 2019.
  S pozdravem
  Václav Mach, starosta


 • 27. 3. 2019 15:05
  Václav Mach
  Re: Odtah vraků

  Vážení spoluobčané,

  u panelových domů byly odstraněny 2 autovraky ze 3 možných. Zbývající autovrak přislíbil jeho majitel odstranit do 7. 4. 2019 a proto mu byla prodloužena lhůta na odstranění.

  Děkuji za pochopení a přeji pěkné dny.

  Václav Mach, starosta


 • 11. 3. 2019 18:26
  Malinkovičová - řed.MŠ
  Venčení psů

  Dobrý den,
  chtěla bych touto cestou požádat občany "pejskaře", kteří venčí své mazlíčky v okolí naší mateřské školy, aby po nich uklízeli psí exkrementy. Není příjemné, když děti či rodiče, kteří jdou do školky, si tuto "nadílku" donesou na svých botách až k nám. Zároveň žádám rodiče, kteří venčí psy a zároveň jdou vyzvednout děti, aby psy nepřivazovali hned u branky.
  Malinkovičová


 • 7. 3. 2019 9:08
  Kollárová
  Parkování

  Dobrý den,
  zajímalo by mne, jestli se nějak bude řešit problém s parkováním u paneláků? To že já přijedu večer z práce a nemám kde zaparkovat a dostanu pokutu, že stojím na trávníku, tak dobře. Ale mohlo by se teda řešit, že tam stojí pět aut bez technických prohlídek, prorůstá jima tráva a jsou nepojízdná a tudíž není stát? Děkuji.


 • 13. 3. 2019 9:37
  Václav Mach
  Re: Parkování

  Dobrý den paní Kollárová,

  současné zastupitelstvo obce dosud neuvažovalo o možnosti rozšíření parkovacích ploch u panelových domů. Možnost rozšíření tedy projednáme při jednání zastupitelstva obce.

  Problém s odstavenými a neužívanými vozidly u panelových domů je nám znám. Bylo zjištěno 5 vozidel vykazujících známky dlouhodobého neužívání a tak byla vydána výzva k odstranění těchto vozidel - vraků. Lhůta pro odstranění vraků uplyne 14. 3. 2019. Po této lhůtě nechá vlastník komunikace (Obec Citice) vraky odtáhnout na náklady vlastníka vozidla. Budou se však odstraňovat jen 3 z 5 vraků, jelikož 2 majitelé vraků doložili dokumenty dokazující, že se nejedná o vraky.

  S pozdravem a přáním pěkných dní.

  Václav Mach, starosta


 • 4. 3. 2019 9:41
  Václav Mach
  PLES OBCE CITICE

  Dobrý den vážení hosté citického plesu, dobrý den vážení spoluobčané,

  dovolte mi, ještě jednou Vám poděkovat za to, že jste v tak velkém počtu navštívili náš 1. Ples obce Citice. Za mě se jednalo o velice podařenou kulturní akci a věřím, že jste téměř všichni odcházeli z plesu spokojeni a s dobrou náladou.

  Na druhé straně jsem si vědom drobných nedostatků s ozvučením a osvětlením sálu. Věřte, že příští rok se již tyto nedostatky nebudou opakovat.
  Máme i nějaké ztráty a nálezy, kdy v šatně zůstal po plese černý deštník, černý pásek a dioptrické brýle s červenými obroučkami. Vše je k vyzvednutí na zdejším obecním úřadu.

  Přeji Vám všem pohodový start do nového týdne a těším se na setkání s Vámi na příštím plese obce Citice.

  Mach Václav, starosta obce


 • 3. 3. 2019 21:23
  Alena Soprová
  Citický ples

  Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za ,,starší generaci'' za krásný večer, příjemné prostředí, dobré pohoštění, skvělou zábavu na Citickém plese. Soprovi a Jurčovi starší


 • 3. 3. 2019 20:24
  Jiří Krátký
  Citický ples

  Dobrý den, chtěl bych poděkovat za perfektní Citický ples, super akce.


 • 3. 3. 2019 19:24
  Kamila Dobřemyslová
  Žádost o vrácení deštníku

  Dobrý den, ráda bych se touto cestou zeptala jestli si někdo omylem neodnesl z plesu na Březové tento pátek můj deštník . Jednalo se o stříbrno černý velký deštník značky COACH FRAGRANCE. Byla bych velmi ráda kdyby se deštník našel, byl to dárek. Děkuji moc Kamila


 • 4. 3. 2019 9:14
  Václav Mach
  Re: Žádost o vrácení deštníku

  Ahoj Kamilo,
  deštník byl dnes vrácen na obecní úřad a je zde k vyzvednutí. Případně ti ho mohu dovést, když mi zavoláš (602 110 495).
  Pěkný den.
  Mach Václav


 • 16. 2. 2019 11:39
  Jana Třísková
  Maškarní bál

  Dobrý den, ze včerejšího maškarního bálu mám spousty fotek vašich dětiček. Pokud máte o fotky zájem, ráda vám je zašlu. Napište na uvedený email a uveďte, za kterou masku vaše dítko bylo.


 • 16. 2. 2019 11:40
  Jana Třísková
  Re: Maškarní bál

  Můj email jeanat@seznam.cz


 • 1. 2. 2019 22:19
  Eva Haklová
  Ztracený kocourek

  Dobrý večer,dnes navečer se nám ztratil u tělocvičny v Citících rezavo bílý kocourek (4měsíční kotě). Pokud by jste ho někdo viděl, prosím vezměte ho k sobě a dejte prosím vědět na tel.číslo 774 817548.Odměna 1.000Kč. Moc děkuji Haklová


 • 2. 2. 2019 20:14
  Eva Haklová
  Re: Ztracený kocourek

  Kocourek se našel. Děkujeme všem zúčastněným ????


 • 28. 1. 2019 10:34
  Sylva Nová
  Dotaz


  Dobrý den. Chtěla bych se zeptat kdy plánujete rekonstrukci bývalé horní školy na obecní byty. Kolik jich tam bude, jak velké a kolik by to stálo měsíčně. A zda by šla převést akontace z původního obecního bytu na nový byt.
  Děkuji a omlouvám se, že jsem nenapsala příjmení.


 • 29. 1. 2019 15:52
  Václav Mach
  Re: Dotaz

  Dobrý den paní Nová, dobrý den vážení spoluobčané,

  děkuji paní Nové za dotaz.

  Úvodem shrnu fakta:
  V roce 2000 nechalo zastupitelstvo obce vypracovat projekt na akci Stavební úpravy objektu č. p. 34 (dále horní škola) - 12 bytových jednotek. Nyní nemohu projekt na obecním úřadě dohledat, ale věřím, že se to podaří.
  V roce 2008 bylo usnesením zastupitelstva obce rozhodnuto, že obec Citice odprodá budovu č. p. 34 za min. cenu 5 mil. Kč za účelem využití nemovitosti na bytové účely či poskytování služeb v sociální sféře.
  Ani jedna z výše popsaných možností nebyla realizována.

  Nyní k současnosti - po svém nástupu do úřadu jsem si osobně prohlédl stav horní školy a nechal ihned opravit střechu a svody tak, aby dále nedocházelo k znehodnocování obecního majetku zatékající vodou. O tom, co bude dále s horní školou však musí rozhodnout nové zastupitelstvo po tom, co se nechá vyhotovit:
  - statické a dispoziční posouzení budovy,
  - studii proveditelnosti vypracovaného projektu z roku 2000 za současných podmínek,
  - studii využitelnosti a udržitelnosti případně rekonstruované horní školy.
  Rekonstrukce takto velikého objektu také není možná bez využití cizích zdrojů (např. dotace, půjčka ...) a k poskytnutí těchto zdrojů je třeba výše uvedeného.
  Takže Vám nyní bohužel nemohu odpovědět, kdy a zda vůbec dojde k přestavbě horní školy na byty. Odpověď bude možná, až po získání výše uvedených studií.

  S přáním klidných dnů.

  Václav Mach, starosta


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů