Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poděkování - brigáda, fotbalový turnaj a zábava

Poděkování - brigáda, fotbalový turnaj a zábavaDatum konání:
10.8.2019

Vážení občané, 

 

děkuji všem, kteří se kladně jakkoli podíleli na sobotním dění v Citicích a Hlavně.

Nejen já jsem byl příjemně zaskočen Vaším pracovním úsilím na brigádách v obou našich sídlech. Zvláště pozitivně vnímám účast všech věkových kategorií. Udělali jsme kus práce, která je nekonečná jako potenciál Citic a Hlavna. Vydržíme-li, a já tomu věřím, bude naše obec od "Čerňáku" až po Medard a od "Lince" až po Přátelství chloubou našeho regionu.

"Po práci legraci", i na to došlo. Zábavu jste si užívali a to mě těší stejně jako Vaše pomoc ve prospěch nás všech.

 

Dobro často bývá doprovázeno zlem. Sobotním zlem bylo trestuhodné vandalské poškození sochy horníka v pomníku citické stávky. Jde o zvrhlost ubožáka, který s námi určitě nepracoval. I kvůli takovým činům zvážíme instalaci fotopastí, pokud ne přímo kamerového systému. Máme postavit i pranýř a obecní šatlavu? Raději ne, protože věřím v to, že většina z nás je normální a umí se chovat, aniž by nad námi práskal bič.

 

Zde je odkaz na fotodokumentaci z uvedených akcí - https://photos.app.goo.gl/uNxvju3UpcusE1X18 

 

Děti, mládeži, dámy a pánové, 

 

ještě jednou díky za to, co skvělého jste v sobotu dokázali.

 

Pěkný den, Václav Mach


Komentáře


 • 13. 8. 2019 10:27
  Zdeňka Karasová
  poděkování

  Ráda bych také poděkovala za moc hezkou " letní zábavu" ! Bylo to milé setkání s vámi všemi. Brigády jsem se pro tentokráte nezúčastnila, ale bylo moc fajn od všech, kteří přiložili ruce k dílu vidět, slyšet, spokojenost z vykonané práce a společným poznávacím znamením --- poškrábané ruce od větví :-)! Bavili jsme se až do úplného konce. Mrzí mě, že naše chlouba, pomník na náměstí, je opět poškozen... Doufám, že ten, nebo ti, kteří toto dokázali, hryže svědomí a třeba se i viník najde, je to smutné. Jak tedy víme, máme mezi sebou chytré, méně chytré ba i hloupé spoluobčany :-( Osobně moc děkuji za Kolibříkovské pohoštění = vedení obce, za milou obsluhu v obou občerstvovacích stanech a kapele, která hrála bezvadně! Těším se na každou, další akci v obci. Krásný zbytek léta vám všem!


 • 13. 8. 2019 12:28
  Jitka Kohoutová
  Děkuji

  Zastupitelé, děkuji za den, který si budu dlouho pamatovat.
  Povedená sobota, ve všech směrech.
  Na brigádě mě velice potěšila hojná účast, soudržnost lidí, kterým není lhostejné kde a jak žijí.
  Fotbalový turnaj, prima sportovní zábava, výkony hráčů a komentáře na hřišti i na tribuně stály za to :-)
  Letní slavnost, příjemné setkání s lidmi, které jsem potkala po dlouhé době, ale i s těmi jež vídám často a ráda, muzika, která se moc líbila.
  Jen tak dál a veliký dík všem.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů