Drobečková navigace

Úvod > Obec > Diskuzní fórum

Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího
 • 17. 9. 2018 13:50
  Petr Pittermann
  Ukliďme Česko

  V rámci dne "Ukliďme Česko" jsem v sobotu uklidil odpadky v Hlavně od hospody po cyklostezce k lávce k ETI a pěšinu od zastávky ČD do Hlavna. Za dvě hodiny jsem nasbíral 2 plné pytle různého odpadu -lahví, plechovek, obalů, pytlíků.... Někteří snad ani nejsou lidé, ale pěkná prasátka. A to jak pěší na pěšině, tak cyklisti na cyklostezce.


 • 17. 9. 2018 9:19
  Jana Třísková
  Ukliďme Česko - ukliďme Citice

  Chtěla bych touto cestou moc poděkovat všem, kteří se zúčastnili akce Ukliďme Česko - ukliďme Citice. Uklízelo se v sobotu i neděli a odpadem jsme naplnili skoro celý kontejner, který nám pro tuto příležitost zapůjčil obecní úřad. Uklízelo se kolem hřbitova a cestou za domy směrem do Lince. Jsem moc ráda, že se do takovéto akce zapojuje čím dál více lidí a není jim lhostejné, jak to v naší obci vypadá. Ještě jednou moc děkuji - paní Bubnové, Tomáši Kuželkovi, Jitce Kohoutové a Vojtovi Kohoutovi, Zdeňce Karasové Dubinské, Petru Beránkovi, Monice Špačkové a jejím synům, Zdeňku Machovi, Petru Vilímovi, Standovi Třískovi a Tereze Třískové.
  Budu se těšit na další společné uklízení Citic :-)


 • 13. 9. 2018 21:44
  Jana Třísková
  Webové stránky

  Krásný nový web, chválím.


 • 13. 9. 2018 11:51
  Viktor Marek
  Web stránky obce

  Nový web se opravdu povedl. Doufám, že na něm bude dostatek informací o aktuálním dění v obci.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů