Drobečková navigace

Úvod > Obec > Diskuzní fórum

Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 28. 2. 2022 11:56
  Jana Třísková
  Sbírka pro Ukrajinu

  Dobrý den, kdo by měl zájem tak pořádám sbírku pro Ukrajinu a ve čtvrtek ráno v 8 hodin odjíždím s pomocí do Chebu, kde bude předána do Nádechu a ty dále spolupracují s vybranými organizacemi. Pomoc tak půjde přímo do rukou mamin s dětmi prchajicimi před válkou. Sbíráme trvanlivé potraviny, ručníky , deky, pleny, vložky, hygienu, balenou vodu, kdo má i léky a obrazový materiál. Možno přinést kdykoli do Citic 164 vedle kostela, žlutý barak. Děkuji a pěkný den


 • 24. 2. 2022 10:42
  Ivna Pittermannová
  Kontakt na pobočku České pošty v Citicích

  Telefonní číslo je správné. Od výpadků elektrické energie v minulém týdnu na poště nefunguje telefon. Paní z pošty poruchu nahlásila, ale k opravě zatím nedošlo.
  Ivana Pittermannová


 • 23. 2. 2022 15:44
  Ivana Pittermannová
  Kontakt na pobočku České pošty v Citicích

  Ahoj Aničko, kontakt na pobočku České pošty v Citicích - 954 235 756.
  Ivana Pittermannová


 • 24. 2. 2022 9:01
  Anna
  Re: Kontakt na pobočku České pošty v Citicích

  Bohužel telefonní číslo neexistuje.


 • 23. 2. 2022 5:47
  Anička Vetchá
  Pošta

  Krásné dobré ráno,
  Chtěla bych se zeptat jaké je telefonní číslo na citickou poštu ???
  Bohužel se snažíme dovolat a telefonní číslo neexistuje.
  Děkuji a hezky den.
  Anička


 • 3. 11. 2021 14:54
  Romana Lehečková
  Křižovatka u odbočky na Hlavno

  Dobrý den.
  Mám dotaz, týkající se místní křižovatky u odbočky na Hlavno. To,že tato křižovatka je nepřehledná, o tom asi není pochyb. Že je často nebezpečná, o tom taky není pochyb. Proto by mě zajímalo, zda se bude konečně její bezpečnost nějak řešit nebo se bude dále vyčkávat, až se stane nějaká opravdu ošklivá nehoda??? Děkuji. S pozdravem, Lehečková


 • 4. 11. 2021 16:44
  Václav Mach
  Re: Křižovatka u odbočky na Hlavno

  Ahoj Romano, dobrý den vážení spoluobčané,
  na otázku odpovím fakty a proto budu stručný.
  Jedná se o křižovatku silnic 3. tříd 21217 a 21218 v majetku Karlovarského kraje, kdy správu vykonává Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace (dále KSUS KK). Z toho vyplývá, že případnou výstavbu kruhového objezdu by měl realizovat Karlovarský kraj.
  O problému s rychlostí vozidel a přehledností v křižovatce víme. Proto byl problém zanesen také do územně analytických podkladů obce s rozšířenou působností Sokolov.
  Minulý měsíc naší obec navštívil hejtman Karlovarského kraje Ing. Petr Kulhánek a člen rady pro oblast rozvoje venkova Ing. Vít Hromádko. Při této příležitosti jsme mimo jiné diskutovali i o tomto problému a na závěr návštěvy jsme s oběma váženými pány zašli ke křižovatce, abych jim problém ukázal osobně.
  Zástupci KSUS KK od obce obdrželi studii možného provedení kruhového objezdu na místě křižovatky.
  Nyní očekávám stanoviska zástupců KSUS KK.
  S přáním pěkného dne
  Václav Mach


 • 5. 11. 2021 9:42
  Romana Lehečková
  Re: Křižovatka u odbočky na Hlavno

  Ahoj Vašku, dobrý den všem.
  Děkuji Ti za odpověď. Je mi jasné,a jsem za to moc ráda, že obec řeší tyto věci. Tento případ je běh na dlouhou trať, což vyplývá i z Tvé odpovědi. Proto mě spíš zajímalo, zda má obec i nějaký "plán B", tedy rychlejší řešení, třeba i dočasné než bude kruhový objezd zrealizován.
  Děkuji a přeji hezký den.


 • 23. 9. 2021 13:00
  Iva Lentesova
  Dětské hřiště

  Dobrý den,
  Chtěla bych se zeptat jak to aktuálně je s novým hřištěm v areálu školky je tam cedule, že už je pro veřejnost zceka uzavřené, dále bych se chtěla zeptat jaká jiná dětská hřiště tu jsou předem děkuji za odpověď.


 • 24. 9. 2021 8:33
  Václav Mach
  Re: Dětské hřiště

  Vážená paní Lentesová, vážení občané,
  ve středu 22. 9. 2021 proběhla kontrola poskytovatele dotace na dětské hřiště v areálu MŠ a jelikož je dle pravidel poskytovatele dotace možné využívat dětské hřiště pouze dětmi navštěvujícími MŠ, byli jsme bohužel nuceni hřiště ve školce uzavřít pro veřejnost.
  Další dětská hřiště jsou v Citicích u panelových domů a u hřbitova. V měsíci říjnu otevřeme v Citicích pro veřejnost další dětské hřiště, a to na místě, kde stávala škola.
  V obci Hlavno je dětské hřiště cca 50 m od návsi. Nově byla v Hlavně pro děti postavena velká lanová pyramida u bývalé restaurace.
  S přáním pěkných dnů.
  Václav Mach


 • 1. 9. 2021 20:22
  Veronika
  Stavební pozemky

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budou k prodeji nějaké stavební parcely? Měli bychom velký zájem o výstavbu rodinného domu,bohužel jsme žádný pozemek nenašli. Moc děkuji za odpověd a přeji hezký den


 • 2. 9. 2021 10:29
  Václav Mach - Moderátor
  Re: Stavební pozemky

  Dobrý den,
  bohužel obec v současné době nenabízí k prodeji žádné pozemky vhodné k výstavbě rodinného domu. Pokud se situace změní, bude tato informace zveřejněna na úřední desce obce, aby mohli reagovat všichni případní zájemci.
  S přáním pěkného dne
  Václav Mach, starosta


 • 9. 7. 2021 15:26
  Anna Soprová
  Poděkování

  Dobré odpoledne,
  chtěla bych touto cestou poděkovat za vytvoření boxu zásilkovny u panelových domů. Již nemusíme vyzvedávat zásilky v jiném městě, pokud zvolíme doručení prostřednictvím zásilkovny. Jsem ráda, že obec tuto věc zařídila a doufám, že bude tento box sloužit ke spokojenosti všech občanů.
  Také děkuji za plno nových změn, které se zde udály v posledních měsících. Jsou to příjemně viditelné změny, které nám zpříjemňují náš život v Citicích a Hlavně.
  S přáním hezkého dne, Soprová Anna.


 • 12. 7. 2021 17:01
  Václav Mach
  Re: Poděkování

  Ahoj Aničko,
  děkujeme za poděkování.
  Pěkný den, Václav Mach


 • 25. 6. 2021 21:03
  Lucie Křížková
  Dotaz

  Dobrý den,
  Chci se touto cestou zeptat, zda bude obec nějak materiálně přispívat na obce postižené tornádem, Hodonín a okolí.
  Děkuji za odpověď.


 • 30. 6. 2021 10:05

  Komentář byl cenzurován moderátorem.


 • 30. 6. 2021 10:08
  Václav Mach
  Re: Dotaz

  Vážená paní Křížková, vážení spoluobčané,

  všichni jsme zasaženi pohromou, k níž na Hodonínsku došlo.

  Děkujeme za projevy spoluúčasti a potvrzujeme, že se i z naší obce na Hodonínsko peníze poputují.

  Obec Citice finanční dar poskytne a totéž umožníme Vám občanům za využití jednoduchých darovacích smluv. Jelikož jsou Citice členem Svazu místních samospráv ČR rozhodli jsme se využít jejich nabídky zprostředkování pomoci jednotlivým postiženým obcím.

  V sekci aktuality je popsán způsob zprostředkování a předání finanční pomoci a vzor darovací smlouvy, kterou lze uzavřít na obecním úřadě.

  Dámy a pánové, předem děkujeme za případný dar. Celkovou darovanou částku zveřejníme.

  Pěkný den, Václav Mach a Petr Beránek


 • 16. 6. 2021 16:31
  Nikola Totzauerová
  Sekání trávy

  Dobrý den, chci se zeptat zda obec bude sekat trávu v Hlavně nějak pravidelně? Posekáno bylo zatím jednou. Nemám problém si posekat, ale nechala jsem kupu trávy před plotem. Aspoň odvážet by to chtělo. Bohužel to roste jak prales a už to bylo zas hrozné. Místo na sběr trávy máme poměrně daleko, hodilo by se udělat i pro nás blíž.


 • 17. 6. 2021 15:40
  Václav Mach
  Re: Sekání trávy

  Dobrý den, vážená paní Totzauerová,
  děkuji Vám za dotazy.
  V příštím týdnu začneme sekat trávu v Hlavně podruhé. Jsem si vědom toho, že ne všude je sekání trávy v ideálním stavu a tak nejen Vás prosím o trpělivost.
  V rámci personálního obsazení místních technických služeb a výkyvů počasí děláme, co můžeme. Bylo několik deštivých dnů, kdy jsme nemohli sekat nebo sekali ve značně nepříznivých podmínkách. Nynější vedra také pochopitelně snižují lidskou výkonnost.
  V pondělí zkusíme najít v Hlavně další místo pro ukládání trávy a větví. Pokud máte nějaký tip, zavolejte mi prosím na tel. 777 766 213.
  Pěkný den.
  Václav Mach


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů