Drobečková navigace

Úvod > Obec > Diskuzní fórum

Diskuzní fórum

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
1 4 7 8 10 Novější
 • 22. 4. 2023 8:00
  Romana Lehečková
  Zájezd do Chodové Plané

  Dobrý den, ahoj.
  Děkujeme touto cestou za uskutečnění včerejšího zájezdu do Chodové Plané. Byla to prima vydařená akce! Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací a také naše chuťové buňky nepřišly rozhodně zkrátka.
  Mějte se pohodově, Romana a Radek Lehečkovi.


 • 27. 4. 2023 5:59
  Václav Mach - Moderátor
  Re: Zájezd do Chodové Plané

  Dobrý den, ahoj Romano,

  vnímám to jako pochvalu obecnímu úřadu za organizaci akce, takže velice děkuji.

  Byl to pilotní projekt tohoto typu, s úkolem zjistit zájem o takovýto druh akce. Zájezdu se zúčastnilo 34 převážně místních spoluobčanů a to je trochu méně, než jsem očekával. Akce jsem se zúčastnil a i mně se akce jevila jako velice vydařená, tak snad příště oslovíme více zájemců.

  Pěkný den všem
  Václav Mach, starosta


 • 26. 4. 2023 9:42
  Anička
  Kniha

  Zdravím všechny a hlavně Pana starostu.
  Při dnešní návštěvě muzea v Sokolově kde jsem zakoupila knihu spojenou se Sokolovem mě napadlo jestli by nebylo hezké mít také knihu o Cíticích a Hlavně ??
  Myslím si že by to mnohé potěšilo a uvítali by to.

  Děkuji Anička Vetchá


 • 27. 4. 2023 5:50
  Václav Mach - Moderátor
  Re: Kniha

  Dobrý den, ahoj Aničko,
  za mého působení na obecním úřadě (od roku 2018) zastupitelé obce (včetně mě) neuvažovali o vydání knihy o Citicích.
  Za sebe mohu napsat, že toto volební období vydání knihy nebudu iniciovat.
  Pěkný den všem
  Václav Mach, starosta


 • 20. 12. 2023 17:12
  Jitka Blažková
  Lampy

  Dobrý večer pane starosto. Mám dotaz.Jezdim ráno ve 4 hod.do práce a v Citicich svítí lampy v Hlavně až kolem 5 hod. A v večer opět až kolem 17 hod a v Citicich opět už daleko dříve. Seřídil by někdo z vašich zaměstnanců ty lampy?Děkuji B


 • 22. 12. 2023 21:47
  Václav Mach
  Re: Lampy

  Dobrý den paní Blažková,
  děkuji za upozornění. Nechám to prověřit.
  S přátelským pozdravem
  Václav Mach


 • 23. 12. 2023 22:37
  Václav Mach
  Re: Lampy

  Dobrý den,
  dnes jsem prověřil s tímto výsledkem:

  V Citicích části Linec se VO rozsvítilo v 16:38 a v Hlavně v 16:55. Citice vč. Hlavna mají celkem 4 světelná čidla, která spínají VO nezávisle na sobě dle místních světelných podmínek. V Hlavně bylo v 16:55 opravdu již větší šero a proto jsem čidlo přenastavil, aby VO seplo dříve.

  Hodiny spínače VO v Hlavně měli cca 15 minut náskok. Nastavil jsem je správně, tak aby VO seplo v cca 4:00 hodiny.

  Prosím, v rámci operativnějšího vyřešení jakéhokoliv problému s VO volejte na obecní telefon 352 623 300, případně mně na číslo 777 766 213.

  Přeji pohodově vánoční svátky

  Mach Václav


 • 20. 2. 2024 12:30
  Lucie Niebauerova
  Ples

  Mnohokrát díky za skvělý ples města Citice. Užili jsme si báječnou hudbu i zpěv. Tančili do dvou do rána a celá organizace plynula jako po másle. Diskotéka i hlavní sál bezva. Tombola i plné stoly jídla ????????????????Moc děkujeme.


 • 23. 4. 2024 14:50
  Vaidiš Jiří
  Prostředí v Hlavně

  Pane starosto.
  Po mém ústním upozornění na prach v Hlavně(cca 1 měsíc zpět - ZS Sokolov) se nic nezměnilo. Spíš naopak.
  Žádám Vás tímto o nápravu. Pokud se tato nestane budu muset kontaktovat KHS.
  JV


 • 25. 4. 2024 15:31
  Václav Mach - Moderátor
  Re: Prostředí v Hlavně


  Dobrý den, ahoj Jirko,
  o prašnosti v místě stavby zhotovitel i já víme, přesto jsem tvou připomínku předal zástupci zhotovitele společnosti PVKP s. r. o. a technickému dozoru investora Společnosti Sokolovská vodárenská, s. r. o.

  Od našeho rozhovoru na zimním stadionu bylo provedeno 2x strojní metení vozovky, které však problém prašnosti vyřešilo pouze krátkodobě, jelikož stavba stále probíhá. V tomto týdnu skočili výkopové práce na stoce A, tedy v silnici Krajské správy a údržby silnic, takže v příštím týdnu mohou začít povrchové terénní úpravy vozovky a okolního terénu. Ve vozovce dojde k záměně stěrkodrti za frézovaný asfaltový recyklát, čímž by se měla prašnost snížit.

  Jménem obce a zhotovitele stavby se za vzniklé nepříjemnosti omlouvám.

  Václav Mach, starosta


 • 1. 5. 2024 17:28
  Tereza
  Dětské hřiště

  Dobrý den,
  Chtěla bych se zeptat zda mate v plánu nějak opravit dětské hřiště dole u paneláku ??
  Houpačky na hřišti v katastrofálním stavu. Byli jsme nahoře u hřbitova na tom krásném hřišti a přijde mi, že dole se to nějak neřeší. Ty co to zdemolovali už tu dávno nebydlí a my bychom byly radi kdyby naše deticky si měli kde hrát. Je pravda ze nahoru na hřbitov se proste nemůžu tahat z hrackama na piskoviste atd.
  Všude jsou krásné hřiště hřbitov, školka, nahoře u vás také. Třeba mě mrzí ze mám dcerku a ta by nejraději chodila do školky na hřiště to by bylo úplně super kdyby bylo pro veřejnost otevřeny. Dekuji za váš čas a odpověd. Přeji hezky den ????


 • 6. 5. 2024 10:15
  Václav Mach - Moderátor
  Re: Dětské hřiště

  Dobrý den,
  pro hřiště u panelových domů není plánována rekonstrukce spočívající ve výměně herních prvků. Současné hřiště podléhá každoroční externí revizi, kdy jsou závady zjištěné revizí odstraňovány. Poslední revize proběhla v květnu 2023, tak je možné, že se v mezidobí objevila nějaká závada, o které nevíme. Hřiště nechám prohlédnout ještě před před revizí a případné závady odstraníme. Jinak hřiště má svého správce (viz herní řád), kterému můžete také závady nahlásit, z důvodu jejich operativnějšího odstranění.

  Hřiště u panelových domů bylo v Citicích dlouho jediné a všechny děti si musely chodit hrát k panelovým domům. Když se postavilo, byla moderní dřevěná hřiště a nyní jsou moderní barevné kovové konstrukce. Chápu, že nová hřiště působí atraktivněji, ale hřiště u panelových domů je z akátového dřeva, které má dlouhou životnost, tak bude ještě nějaký rok dobře sloužit. Nechci tady rozvíjet debatu, které část obce má hezčí hřiště a kdo to má blíže. Citice nejsou tak veliké, aby se na každé hřiště nedalo dojít. Pískoviště máme v Citicích jediné a to právě u panelových domů.

  Hřiště v mateřské školce bohužel nemůže využívat veřejnost, jelikož bylo financována prostřednictvím dotace a jednou z podmínek poskytnutí dotace bylo, že nebude sloužit veřejnosti.

  S přáním pohodových dnů

  Václav Mach, starosta


 • 11. 7. 2024 14:46
  Jana
  Příspěvek prvňáčkům

  Dobrý den.
  Chtěla bych se zeptat zda i letos bude přispívat obecní úřad prvňáčkům na školní potřeby.
  Každý rok vidím na vebu oznámení a letos jsem nikde nic nenašla.
  Děkuji a přeji pěkný den


 • 15. 7. 2024 10:42
  Ivana Pittermannová - Moderátor
  Re: Příspěvek prvňáčkům

  Dobrý den,

  k Vašemu dotazu Vám sděluji, že oznámení o příspěvku je zveřejněno v Mateřské škole v Citicích. Příspěvek na učební pomůcky ve výši 1.000,- Kč bude vyplacen rodičům dětí, které mají trvalý pobyt v obci Citice a předloží "Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání".
  Příspěvek bude vyplacen v kanceláři OÚ Citice.

  Ivana Pittermannová, administrativní pracovnice


1 4 7 8 10 Novější

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů