Drobečková navigace

Úvod > Obec > Diskuzní fórum

Diskuzní fórum

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 30. 4. 2019 12:28
  Jana Třísková
  1. Citický swap bazárek

  Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala všem holkám, které byly nápomocné při bazárku - ( Zdeňka, Kajča, Zuzka, Jana H.) a také velice děkuji všem, kteří dorazili a přispěli na dobrou věc. Moc díky všem ještě jednou :-)


 • 2. 5. 2019 16:31
  Lucie Bubeníčková
  Sekání trávy

  Dobrý den nastěhovali jsme se zpět co Citic před 7 lety za tu dobu jsem neviděla že by byla posekana tráva u paneláku za jednu sichtu až dnes .Čím to asi bude...Klobouk dolů fakt super ????????


 • 6. 5. 2019 12:27
  Václav Mach
  Re: Sekání trávy

  Dobrý den, vážená paní Bubeníčková,
  pochvalu jsem vyřídil pracovníkům podílejících se na sekání trávy u panelových domů.
  Děkují stejně jako já.
  Pěkný den.
  Václav Mach


 • 2. 5. 2019 21:08
  Zdeňka Karasová
  Poděkování

  Ráda bych poděkovala za letošní akci " Pálení čarodějnic ". Výběr nového místa konání, byl fajn nápad, pane starosto! Konečně jsme se sešli jako občané jedné vesnice. Moc se mi to líbilo, děkuji a přeji všem spoluobčanům krásné dny v měsíci " lásky "...


 • 6. 5. 2019 12:07
  Václav Mach
  Re: Poděkování

  Ahoj Zdeňko,

  pálení čarodějnice bylo kolektivní dílo více nadšenců, bez kterých bychom to nedokázali. Tvá slova chvály jistě potěšila každého, kdo pomohl, stejně tak, jako hojná účast místních obyvatel a jejich hostů.
  Chtěl bych poděkovat všem návštěvníkům za bezproblémový průběh akce a místním provozovatelům pohostinství, manželům Mouleovým a panu Janu Telínovi za to, že netrvali na konání již tradičních akcí Pálení čarodějnic na svých pozemcích a přidali se k jedné společné akci pořádané na veřejném prostranství.

  Těším se na další společné setkání při společenské akci Odpoledne s Kolibříkem pořádané již tuto sobotu dne 11. 5.
  Pěkný den všem.
  Václav Mach


 • 6. 5. 2019 7:26
  Malinkovičová Taťána
  Sekání trávy II.

  Dobrý den,
  také bych ráda poděkovala za perfektně posekaný trávník na školní zahradě a za rychlost, jakou to pracovníci zvládli.
  Malinkovičová MŠ Citice


 • 6. 5. 2019 12:22
  Václav Mach
  Re: Sekání trávy II.

  Dobrý den, vážená paní Malinkovičová,
  poděkování vyřídím zaměstnancům obce, kteří se na sekání podíleli.
  Pěkný den.
  Václav Mach


 • 7. 5. 2019 14:21
  Jana Třísková
  1. Citický swap bazárek

  Moc dekuji všem, kteří se zúčastnili bazárku a díky vám se na provoz Hospice Sv. Jiří v Chebu vybralo 3870,-Kč. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.


 • 10. 5. 2019 13:12
  K.Kohoutová
  Odpoledne s Kolibříkem

  Dobrý den Citičáci,
  Odpoledne s Kolibříkem (sobota 11. května) je přichystáno pro zábavu velkých i malých. Předpověď počasí nám moc nepřeje, ale na MOKROU VARIANTU jsme připraveny (dolní škola vedle fotbalového hřiště). Určitě přijďte, těšíme se na všechny.
  (Přesto stále věříme, že se počasí umoudří a užijeme si atmosféru venkovní akce - na fotbalovém hřišti. Jsme prostě optimistky.)


 • 11. 5. 2019 21:39
  Veronika
  Stavební parcela

  Dobrý den pane starosto, chtěla bych se zeptat jestli budou nebo jsou k prodeji stavební parcely v Citicích? Ať hledam jak hledám žádné jsem nenašla proto se obracím s dotazem na vás. Děkuji moc a přeji hezký den!


 • 13. 5. 2019 14:37
  Václav Mach
  Re: Stavební parcela

  Dobrý den paní Veroniko,
  bohužel obec Citice nemá nyní k prodeji žádné stavební parcely. Nejprve musíme dokončit majetkové vypořádání pozemků se Sokolovskou uhelnou a poté můžeme uvažovat, co s případnými zbývajícími stavebními parcelami.
  Pěkný den.
  Václav Mach


 • 20. 5. 2019 23:14
  Kolibřík, z.s.
  Procházka pohádkovou říší

  Dobrý den, zbývá posledních 30 volných míst na Procházku pohádkovou říší 8. června 2019. Chceme upozornit, že bez objednání se řádně akce nelze zúčastnit a máme poslední volná místa. Pokud někdo nezaznamenal tištěný plakát, SMS výzvu info kanálem, výzvu zde na webu, třeba si všimne této zprávy. Citičáci měli při přihlašování týden přihlašování jen pro ně, nyní je otevřeno veřejné přihlašování a za jediný den jsou skoro všechna místa obsazena (250 dětí). Pokud jste si rozmýšleli objednávku svých dětí, vnoučat, pak máte nejvyšší čas. Přejeme krásné dny a těší nás váš zájem. KK, MB, JK


 • 21. 5. 2019 17:21
  Lucie Bubeníčková
  Retardery

  Vážený pane Starosto
  Mockrát děkuji za retardery u paneláku.Teď tu konečně někteří nebudou jezdit jako na závodní dráze. Super ????


 • 24. 5. 2019 11:12
  Petr Beránek
  Místa zblízka - stručně o procházkách po Citi

  Vážení spoluobčané,

  jak např. z CIHLY 1/2019 víte, naši obec, resp. sídla Citice a Hlavno jsme přihlásili do projektu "Místa zblízka" (www.mistazblizka.cz). Jde o součást snahy využít náš potenciál lidský a místa co nejefektivněji. Cíl: lepší život všech věkových kategorií a jejich důstojná spolupráce.

  V pondělí 20. jsme s Ivou (koordinátorkou projektu), Kristýnou (architektkou) a Albertem (geobotanikem) prošli vytipovanými místy v Citicích a v úterý 21.5.2019 v Hlavně.
  Měli jsme příležitost vnímat známá místa jinak než "všedně". My jsme naslouchali výše uvedených odborníků a oni nám. Jim jsme řekli, co jsme chtěli, a od nich jsme se dozvěděli mnoho zajímavého. Výměnu informací a možnosti navštívených míst lidé z projektu "Místa zblízka" zpracují a nám všem předloží koncem července návrhy na změny, věříme, k lepšímu.
  Děkujeme (vedení obce) všem účastníkům, kteří snad nebyli zklamáni.

  Má-li podnět pro změnu veřejných prostranství kdokoli, kdo nebyl na procházkách, nechť ho v co nejsrozumitelnější podobě předá dámám na obecním úřadu. Tutéž možnost samozřejmě mají i účastníci procházek, které něco napadlo později.

  Další fází budou dvě zmíněná setkání s vámi. Kdo bude chtít a moci, bude vítán 29.7.2019 od 15:00 v zasedací místnosti obecního úřadu v Citicích a 30.7.2019 od 15:00 v hospodě v Hlavně. Dostaví-li hlavenští do Citic a citičtí do Hlavna, jenom dobře.

  Ze setkání a diskusí na nich vzejde nemálo podnětného a využitelného. Nebudeme vše měnit hned. Něco nezměníme vůbec, jen poukážeme na možnost jiného nahlížení. Budeme postupovat systematicky. Mnohé z Vás budeme oslovovat prosbou o spolupráci a věříme, že nedostaneme košem. Vítáme Vaši spontánní dobrovolnost, za kterou se, prosím, nestyďte. Kecalové a kritici byli, jsou a budou. Přestaneme se kvůli nim snažit?

  Děkuji Vám za pozornost.

  Pěkný den, Petr Beránek, místostarosta
Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů